Najčastejšie kladené otázky
od Dr. Sandry

Hľadáte originálny darček pre niekoho blízkeho, alebo pre seba?

Darčekové balíčky

Najčastejšie kladené otázky

Ako zistím, ktorý krém je vhodný pre moju pleť?

Je to veľmi jednoduché. Typické pre mastnejšiu pleť je, že v priebehu dňa sa na tvári vytvárajú lesklé fľaky aj pod make-upom a póry v T-zóne sú rozšírené. Pokiaľ máte pocit, že vaša pleť je dehydrovaná a so sklonom k akné, odporúčame hydratačný krém Dr. Sandra, ktorý pleť hydratuje a zadržiava vodu v bunkách. Zároveň je tento krém vhodný na jazvy a na akné. Naopak, veľmi suchá pokožka už po odlíčení, alebo umytí vodou je veľmi napätá a potrebuje výživu. Vtedy odporúčame výživný krém Dr. Sandra. Ak máte pocit, že vaša pokožka je suchšia len na niektorých miestach, odporúčame polomastný krém Dr. Sandra, ktorý je určený pre všetky typy pleti, v niektorých prípadoch možno kombinovať s hydratačným krémom. V prípade, ak si nie ste istý výberom, obráťte sa na náš vyškolený personál.
 

Ako správne používať krémy Dr. Sandra?

V prvom rade si treba uvedomiť, že krémy sú určené pre dospelých. Krémy sú prispôsobené na použitie cez deň aj na noc. Okrem toho, že sa môžu medzi sebou kombinovať, sú vhodné aj pod make-up. Naše klientky zvyčajne používajú hydratačný krém na deň, polomastný a výživný na noc, čo však neznamená, že ich nemôžete použiť inak alebo viackrát za deň. Odporúčame si vyskúšať individuálne. Môžu sa používať aj ako maska na tvár.
 

Ako správne uskladniť krémy Dr. Sandra?

Teplotné rozdiely sú povolené od 15-25°C, avšak odporúčame uskladňovať krémy pri stabilnej teplote a v suchom prostredí. Problémom môže byť kontaminácia krému prstami, ktoré nie sú dobre umyté. Preto odporúčame krémy po otvorení udržovať v chladničke. Čo je drobná nevýhoda pre koncového spotrebiteľa. Výhodou je, že nedostávame do tela žiadne škodlivé látky. Doba exspirácie je dva mesiace.
 

Môže krémy používať aj alergický pacient?

Počas našej desaťročnej praxe sme nezaznamenali žiadne alergické reakcie. Pracujeme s komponentmi, ktoré poznáme tridsať rokov. Pracujeme však s ľudským telom a to má veľa podôb. Neexistuje na svete žiadna látka, na ktorú by človek nemohol mať alergiu. Naše krémy sú hypoalergénne, preto riziko alergie je veľmi nízke, ale aj tak nie nulové.
 

Ako používať pleťovú vodu?

Všetky pleťové vody odporúčame používať po odlíčení 2x denne ráno/večer. Pleťové vody nie sú určené na odličovanie očí.
 

Ako správne uskladniť pleťové vody?

Všetky naše výrobky odporúčame uskladňovať rovnako v suchu, pri stabilnej teplote a nevystavovať ich slnku. Doba exspirácie je dva mesiace.
 

Dajú sa krémy kúpiť aj osobne?

Všetky naše produkty máme k dispozícii na predaj na recepcii našej kliniky Esthetic v Bratislave (Esthetic, s.r.o., Partizánska 2, 811 01 Bratislava). Pri osobnom odbere NIE JE nutná objednávka cez e-shop.